Adelaine Legters | De Edelstenenzolder

Heb jij ook zo’n fascinatie voor edelstenen?

Mijn naam is Adelaine Legters, ik ben 58 jaar en mijn fascinatie voor edelstenen begon bij de start van mijn praktijk in 2005. De geneeskracht ofwel de helende uitwerking op de mens door een volkomen natuurlijk en ongekunsteld kristalwezen raakte mij diep. Het maakte een sluimerend talent in mij wakker. Mijn invoelend vermogen, vermengd met de kennis van de kristallen, gaan het samenspel aan met de mens. Om zo te komen tot de juiste steen, die je gaat begeleiden op je pad en je helpt groeien en ontwikkelen tot je hoogste potentie.
De deelname als Marktvrouw op een eerder Rode Maanfestival bracht mij het gevoel van koestering, bedding, samenzijn en verrijking. Vreugde welde op in mijn hart. Niet ‘werken’, maar juist ZIJN, vrijheid ervaren tijdens het vertellen over en adviseren van edelstenen. Niet ‘alleen’, maar juist SAMEN in een ruimte gecreëerd en gedragen door vrouwen. Een bedding waarin wij met elkaar kunnen ontspannen om de diepere essentie van ons wezen te kunnen ervaren.
‘Thuiskomen met de helende kracht van de kristallen’, dat is het motto van mijn bedrijf De Edelstenenzolder in Doetinchem.
Zie: www.edelstenenzolder.nl

Wat kun je vinden bij marktvrouw Adelaine?

Voor het festival zal ik een selectie maken van edelstenen en kristallen die het vrouwelijke in ons ondersteunen en bekrachtigen. De godin in onszelf mag weer volledig tot wasdom komen. De gevoelsdiepte, de magie, de intuïtie, de verbinding, de voeding zijn essentieel voor het terugvorderen van onze kracht. Ruwe stenen en kristallen, knuffelstenen, hangertjes en armbanden in bekende en ook minder bekende steensoorten zijn aanwezig. Ook de kristallen klankschalen en de chakra windgongen nemen hun plek in op de kraam. Laat je verrassen door de schoonheid en de werking van de kristallen en de klanken.