Simone Busscher | YinYoga

Sinds dit jaar maakt Simone Busscher deel uit van het kernteam van het Rode Maan Festival en ondersteunt ze bij de organisatie van de festivaldag. Simone vindt het belangrijk dat het festival blijft bestaan, voor ons en de generaties vrouwen na ons. 

 

Workshop Landen in je lichaam met YinYoga

een reis naar binnen in je lichaam met een zachte vorm van yoga

 

Mijn naam is Simone Busscher en ik zie het leven als: er is Yin en Yang, er is donker en licht, er is maan en zon, er is angst en liefde. En je hebt altijd een keuze, hoe moeilijk deze soms ook kan zijn. De keuze is er.

Zo heb je ook de keuze om meer aandacht te geven aan jezelf, te vertragen, te verzachten, te verstillen. Stilstaan is vooruitgang wat mij betreft. Als je durft stil te staan, ontstaat er ruimte om te voelen, om naar je lichaam te gaan luisteren. Het lichaam dat zoveel wijsheid kent. Om van daaruit opnieuw te kiezen.

Ik begeleid in het vertragen en verzachten, ik neem je mee op reis naar Yin (Your Inner Nature), wie jij bent voorbij alle opgeplakte laagjes. Het liefst doe ik dit door je een weekend mee te nemen naar Terschelling, even uit alle rollen (partner, vriendin, moeder, buurvrouw, mantelzorger, dochter), alle tijd, ruimte en aandacht voor jou.

Steeds meer hoor en zie ik om me heen hoe vrouwen de verbinding met hun lichaam stap voor stap aan het kwijtraken zijn. Onze maatschappij moedigt ook vooral aan om een ‘wandelend hoofd’ te zijn. En dat terwijl de meeste wijsheid in ons lichaam zit. Denk maar eens aan al die spreekwoorden waarin het lichaam wordt genoemd: ‘Ik heb een brok in mijn keel’ en ‘ik ga hier echt voor door m’n knieën’. Ik kan er nog veel meer noemen, maar ik weet zeker dat ze nu al in jou opkomen.

 

In de workshop ‘landen in je lichaam met YinYoga’ reis je naar binnen in je lichaam. YinYoga is een zachte vorm van yoga (je hebt geen ervaring nodig), een vorm waarbij je 3 tot 5 minuten in een houding blijft zodat je werkt op het niveau van het bindweefsel in je lichaam. En jouw lichaam heeft héél veel bindweefsel, dat zich bevindt in je hele lichaam. Ik nodig je uit in de verschillende houdingen om je weer te verbinden met je lichaam, vanuit rust te landen in jezelf.

YinYoga gaat over vertragen, verzachten en verstillen. Ik ben van mening dat eenieder dit nodig heeft in haar leven. Je bent van harte welkom om jouw reis naar binnen te maken. En als bonus laat ik de klanken van de klankschalen meeklinken in de houdingen, waardoor jij nog meer in de rust en ontspanning komt.

 

Liefs, Simone

 

Ben je nieuwsgierig en wil je meer weten, neem dan een kijkje op www.simonebusscher.nl

Ook staat er een korte introductie van Simone op onze website.